KONKURS SARP nr 997

KONKURS ARCHITEKTONICZNO-URBANISTYCZNY NA OPRACOWANIE KONCEPCJI BUDOWY SIEDZIBY URZĘDU SKARBOWEGO ORAZ LUBUSKIEGO URZĘDU CELNO-SKARBOWEGO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM WRAZ Z UKSZTAŁTOWANIEM BEZPOŚREDNIEGO OTOCZENIA URBANISTYCZNEGO

Informacja

Informację dodano: | Aktualizacja:

Poniżej przedstawiono listę podmiotów, których wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji budowy siedziby Urzędu Skarbowego oraz Lubuskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gorzowie Wielkopolskim wraz z ukształtowaniem bezpośredniego otoczenia urbanistycznego przeszły pozytywną weryfikację. Gratulujemy i zapraszamy uczestników do zadawania pytań i składania prac konkursowych.

Lp. Nazwa i adres podmiotu składającego wniosek o dopuszczenie do udziału w konkursie

1

AC Studio Jacek Sołgała Jarosław Romański s.c. ul. Starowiejska 1H/2, 61-664 Poznań

2

ARE Stiasny/Wacławek sp. z o.o., ul. Chmielna 24/3, 00-020 Warszawa

3

B.R.H. Zakład Budownictwa – Henryk Bereżecki, ul. Tapicerska 26, 53-205 Wrocław

4

Autorska Pracownia Architektoniczna „Projekt” Sp. z o.o., ul. Jedności 78, 65-018 Zielona Góra

5

Pracownia Architektoniczna Czora&Czora Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 6, 40-689 Katowice

6

WXCA Sp. z o.o. ul Bracka 18 lok. 62, 00-28 Warszawa

7

JEMS Architekci Spółka z o.o., ul. Jurija Gagarina 28a, 00-754 Warszawa

8

Pracownia Projektowa Wojciech Kolesiński, ul. Ostroga 2/1, 60-349 Poznań

9

Atrium Autorskie Studio Architektury Mateusz Urbański, ul. Mostowa 25/34, 61-854 Poznań

10

1)ARPA Architektoniczna Pracownia Autorska Jerzego Gurawskiego, ul. Maciejewskiego 7, 61-606 Poznań

2)SKI Studio Błażej Szurkowski, oś. Leśne 14D/169, 62 -028 Koziegłowy

11

ALBRACO Sp. z o.o., ul. Sierpnia 74, 90-646 Łódź

12

M.O.C. Architekci sp. z o.o., sp. k. , pl. Grunwaldzki 8-10, 40-127 Katowice

13

TEKTONIKA ARCHITEKCI Sp. z o.o. Sp.k., ul. Biskupia 14/10, 31-144 Kraków

14

Artur Jasiński i Wspólnicy Biuro Architektoniczne Sp. z o.o., ul. Słonecznikowa 8a/2, 30-213 Kraków

15

Front Architects Wojciech Krawczuk ul. Owsiana 17, 61-666 Poznań

16

Urba Architects Sp. z o.o., ul. Kamienna 43b/5, 31-403 Kraków

17

Kallan Sp. z o.o. ul. Leszczyńska 3/10, 00-339 Warszawa

18

Pracownia Autorska i Biuro Prawne H.J.Buszkiewicz sp. z o.o. Jana Matejki 68, 60-772 Poznań

19

PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA VOWIE STUDIO PLUS, Al. Jana Pawła II 20, 64-500 Szamotuły

20

AKE Studio sp. z o.o. sp. k. Ul. Mickiewicza 34j, 39-400 Tarnobrzeg

21

DEDECO Sp. z o.o., Al. Wojska Polskiego 8/41a, 70-471 Szczecin

22

Krzysztof Janus „ARCHIMEDIA” – Pracownia Architektoniczna – Architekci i Inżynierowie, ul. Święciańska 6, 61-132 Poznań

23

3XA Sp. z o.o., al. Kasprowicza 63/1, 51-136 Wrocław

24

MH Architekci sp. z o.o., ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 4a m 48, 00-621 Warszawa

25

Atelier Leogler Architekci Sp. z o.o. ul. Mazowiecka 84/58, 30-023 Kraków

26

CDF Architekci Sp. Z o.o. Sp. K., Grunwaldzka 34a, 60-786 Poznań

27

Federacyjne Biuro Architektoniczne Sp. zo.o sp. k., Al. Piastów 1/3, 70-325 Szczecin

28

Heinle, Wischer und Partner Architekci Sp. z o.o., Plac Solny 4/2, 50-060 Wrocław

29

Indo sp. z o.o. ul. Walerego Sławka 3A, 30-633 Kraków

30

Kuryłowicz&Associates Sp. z o.o., ul. Berezyńska 25, 03-908 Warszawa

31

mokap architekci Jakub Jacuński, ul. Kolejowa 13 lok. 5, 60-717 Poznań

Kolejność na liście wynika z kolejności składania wniosków. Jednocześnie uprzejmie przypominamy że obowiązują następujące terminy w dalszym postępowaniu:

W imieniu Organizatora konkursu
Dariusz Górny
(podpisano bezpiecznym podpisem elektronicznym)

Załączniki: