imię i nazwisko | nazwa firmy | telefon | strona internetowa | |
---|---|---|---|---|
Afanasik Agnieszka |
||||
Bejnar – Bejnarowicz Marta |
Bejnar – Projektowanie i Realizacja Inwestycji | www.bejnar.pl | ||
Biernacki Łukasz |
||||
Bukartyk Tomasz |
||||
Cytryna Zofia |
||||
Dudziński Andrzej |
||||
Gawroński Wojciech |
ARCAD ul. Sikorskiego 111/310 |
601 556 596 | www.gawronski-architekt.pl | |
Gąsiorek Grzegorz |
||||
Giedrowicz Marcin |
||||
Golec Monika |
Projekty aranżacji wnętrz. | 792-590-111 | ||
Gołacki Wiesław |
||||
Górny Dariusz |
ANTA architekci s.c. ul.Londyńska 3D/1 |
95-783-54-47 602-491-302 |
||
Grzegorzewski Krzysztof |
||||
Gruca – Pawelczyk Marta |
Autorskie Biuro Projektów ?M&G? ul. Kos. Gdyńskich 50 |
607-796-756 | ||
Gucałło Katarzyna |
Gucałło Architektura | kgucalloarchitektura@gmail.com | ||
Gucałło Szymon |
Gucałło Architektura | 608 533 576 | gucalloarchitektura@gmail.com | |
Harkawik Jacek |
||||
Heck Michał www.heck.pl |
ROMANKIEWICZ + HECK OBSŁUGA INWESTYCJI ul. Kos. Gdyńskich 82/113 |
604-180-623 | heck@heck.pl | |
Horodyski Leszek |
Autorskie Atelier mgr inż. architekta Leszka Horodyskiego ul. Wełniany Rynek 3 |
501-465-090 | ||
Jakubowska Marta |
||||
Jarmołowicz Kazimierz |
||||
|
Dariusz Jeziorny Usługi Projektowe ul. Ogińskiego 121/10 |
603-132-744 | darjezior@o2.pl | |
Kaliniecka Dominika |
||||
Klimek Tomasz |
Architekt Tomasz Klimek ul. Fabryczna 71, |
95-735-97-00 692-449-188 |
atklimek@onet.eu | |
Kłosowska Małgorzata |
Autorska Pracownia Projektowa FORMAT Waldemar Kłosowski ul. Teatralna 25c |
95-7295-084 |
||
Kobierzewska Magdalena |
|
|||
Kochanowski Grzegorz |
||||
Konikowski Marek |
||||
Kryszczuk Marek |
||||
Kujawa Andrzej Jerzy |
„KiB” KUJAWA i BUKARTYK Usługi Projektowe i Inwestycyjne s.c. ul. Walczaka 5, lok. 406 |
95-732-00-64 | ||
Łuczko Tadeusz |
|
|||
Mijas – Król Jolanta |
95-722-81-32 | |||
Mordacz Agata |
||||
Neuwald Kinga |
||||
Paluszewska Berta |
||||
Plust Maciej |
||||
Rodziewicz Klaudia |
504-063-323 | claudiaro@op.pl | ||
Ropela Roman |
Architektoniczno – Urbanistyczna Pracownia Projektowa ROMAX ul. Pankiewicza 5-7, p.311 |
95-733-04-89 601-573-990 |
||
Rybak Aleksandra |
ANTA architekci s.c. ul.Londyńska 3D/18 |
95-783-54-47 602-491-302 |
||
Saternus Piotr |
||||
Sierakowski Jacek |
|
|
|
|
Sierakowski Paweł |
|
|
||
Styka-Lebioda Joanna |
||||
Szlachciuk Wiesław |
||||
Tarkowska Elwira Alina |
ETA Pracownia Projektowa Alina Elwira Tarkowska, ul. Ogrodowa 6A/4 |
502-243-161 | ||
Wasielewska – Prychoda Agnieszka |
607-767-312 | aw_p@interia.pl | ||
Witosławska Barbara |
||||
Wiśniewski Piotr |
PROJEKTOWANIE I NADZÓR mgr inż. arch. Piotr Wiśniewski ul. Bogusławskiego 9 |
95-720-14-43 | ||
Wójcik Andrzej |
Agencja Projektowa Arton, ul. Obrońców Pokoju 1/1, 66-414 Gorzów Wlkp. | 601 75 77 78 | artonprojekt@gmail.com www.artonprojekt.pl | |
Zawiślak- Gałęzewska Janina |
||||
Żurowski Marcin |
|
marcinzurowski@o2.pl |