Jesteś tutaj: Home »

Zjazd sprawozdawczy

medium_news_header_33.jpg

Gorzowskiego Oddziału SARP

22 września 2017 r. odbył się w Nowym Polichnie wyjazdowy zjazd sprawozdawczy Gorzowskiego Oddziału SARP związany z upływem połowy kadencji Zarządu Oddziału. Zgodnie z regulaminem w zebraniu uczestniczył przedstawiciel Zarządu Głównego SARP. Obecnemu Zarządowi udzielono jednogłośnego absolutorium. Podczas obrad wywiązała się burzliwa dyskusja na temat statutowych zadań Stowarzyszenia, a w szczególności sposobów zajmowania stanowiska w debacie publicznej.

W pięknych okolicznościach przyrody i przy pogodzie jaka przystoi polskiej złotej jesieni spotkaliśmy się w gospodarstwie agroturystycznym, które oprócz klimatycznej sali obrad ugościło nas i nasze osoby towarzyszące wieloma atrakcjami. Jednych skusiło grzybobranie, inni próbowali sił w siodle, pozostali podziwiali małe zoo, a wszyscy świetnie się bawili przy ognisku. SARPowe dzieci strzelały z łuku, zbierały pawie pióra, grały w piłkę nożną i badmintona, bawiły sie z kociętami, poznawały w praktyce tajniki jazdy konnej, a po zmroku skupiły się na akrobacjach z rozżarzonymi kijami.

Nowa formuła zjazdu spotkała się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem wśród uczestników i deklaracjami, że "koniecznie trzeba to powtórzyć".

Autor tekstu: Katarzyna Gucałło

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji